ETAPE:

Moto | Chrániče a okuliare | Chránič chrbtice

Šport | Skate & in-line | Chrániče na in-line


Chránič chrbtice Etape Back Pro S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro S (150-175) e-shop >>

Chránič chrbtice Etape Back Pro je vybavený patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA, ktorá vás bezpečne ochráni pri pádoch na lyžiach či na snowboarde. Chránič je schválený podľa normy STN EN 1621-2 a zníži tak riziko Vášho úrazu na minimum. Anatomický tvar chrániča, nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutie v páse na suchý zips zaručujú, že je chránič chrbtice vhodný pre každú postavu, a to spolu s hmotnosťou už od 450 g a vysoko priedušným 3D ventilačným materiálom na chrbte znamená, že chránič chrbtice Etape Back Pro na chrbte nebudete skoro cítiť a nebude Vás v pohybe nijako obmedzovať. Vybrať si môžete podľa výšky svojej postavy zo štyroch veľkostí.Technický popis: 4-vrstvová absorpčná pena EVA 3D ventilačný materiál na chrbte anatomický tvar nastaviteľné popruhy elastické stiahnutie v páse na suchý zips norma STN EN 1621-2 hmotnosť: od 450 g  Perte v rukách v chladnej vode, sušte povešané, nesušte v sušičke, nepoužívajte aviváž, nebielte, nežehlite, nečistite chemicky... Informácie o produkte>>Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro S (140-160)

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro S (140-160) e-shop >>

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro, určený najmä pre lyžovanie a snowboarding, vyniká svojou patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA. Tá zaručí maximálnu ochranu pre Vašu chrbticu v prípade pádu. Chránič chrbtice sa vďaka svojmu anatomickému tvaru, nastaviteľným popruhom a elastickému stiahnutiu v páse na suchý zips dokonale prispôsobí Vašej postave a nebude Vám nijako brániť v pohybe. Komfort pri jazde zaručí nízka hmotnosť už od 400 g a vysoko priedušný 3D ventilačný materiál na chrbte. Dámský chránič chrbticek Etape Soft Pro spĺňa normu STN EN 1621-2. Vybrať si môžete podľa výšky svojej postavy z troch veľkostí.Techincký popis: 4-vrstvová absorpčná pena EVA 3D ventilačný materiál na chrbte anatomický tvar nastaviteľné popruhy elastické stiahnutia v páse na suchý zips norma STN EN 1621-2 hmotnosť: od 400 g Perte v rukách v chladnej vode, sušte prevesené, nesušte v sušičke, nepoužívajte aviváž, nebielte, nežehlite, nečistite chemicky... Informácie o produkte>>Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro S (116-134)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro S (116-134) e-shop >>

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro vďaka svojej patentovanej 4-vrstvovej absorpčnej pene EVA bezpečne ochráni Vaše dieťa pred úrazmi chrbtice na lyžiach alebo snowboarde. Chránič chrbtice je anatomicky tvarovaný, má nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu nesadol. Nízka hmotnosť už od 300 g a vysoko priedušný 3D ventilačný materiál na chrbte zaručí ideálny komfort pri jazde. Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro spĺňa normu EN 1621-2, o svoje dieťa sa tak na kopci nebude musieť strachovať. Podľa výšky dieťaťa môžete vybrať vhodný chránič z troch veľkostí.Technický popis: 4-vrstvová absorpčná pena EVA 3D ventilačný materiál na chrbte anatomický tvar nastaviteľné popruhy elastické stiahnutie v páse na suchý zips norma EN 1621-2 hmotnosť: od 300 g Perte v rukách v chladnej vode, sušte povešané, nesušte v sušičke, nepoužívajte aviváž, nebielte, nežehlite, nečistite chemicky. .. Informácie o produkte>>Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit bielo-ružová - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit bielo-ružová - XS (110-128) e-shop >>

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit je vhodný pre ochranu Vašich detí na zjazdovkách pri lyžovaní alebo snowboardingu. Pevný a zároveň ľahký PP plast zaručuje maximálnu bezpečnosť chrbtice v prípade pádu. Chránič chrbtice má anatomický tvar, nastaviteľné popruhy, hrudnú pracku a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu chránič nesadol. Nízka hmotnosť už od 340 g zaručí ideálny komfort pri jazde. Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit spĺňa normu EN 1621-2, o svoje dieťa sa tak na kopci nebudete musieť strachovať. Vyberať môžete z dvoch farebných variantov a štyroch veľkostí podľa výšky Vášho dieťaťa.Technický popis: pevný, ľahký PP plast anatomický tvar odnímateľný panel na chrbte nastaviteľné popruhy, hrudná pracka elastické stiahnutie v páse na suchý zips norma EN 1621-2 hmotnosť: od 340 g Perte v rukách v chladnej vode, sušte povešané, nesušte v sušičke, nepoužívajte aviváž, nebielte, nežehlite, nečistite chemicky. .. Informácie o produkte>>Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit čierno-modrá - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit čierno-modrá - XS (110-128) e-shop >>

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit je vhodný pre ochranu Vašich detí na zjazdovkách pri lyžovaní alebo snowboardingu. Pevný a zároveň ľahký PP plast zaručuje maximálnu bezpečnosť chrbtice v prípade pádu. Chránič chrbtice má anatomický tvar, nastaviteľné popruhy, hrudnú pracku a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu chránič nesadol. Nízka hmotnosť už od 340 g zaručí ideálny komfort pri jazde. Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit spĺňa normu EN 1621-2, o svoje dieťa sa tak na kopci nebudete musieť strachovať. Vyberať môžete z dvoch farebných variantov a štyroch veľkostí podľa výšky Vášho dieťaťa.Technický popis: pevný, ľahký PP plast anatomický tvar odnímateľný panel na chrbte nastaviteľné popruhy, hrudná pracka elastické stiahnutie v páse na suchý zips norma EN 1621-2 hmotnosť: od 340 g Perte v rukách v chladnej vode, sušte povešané, nesušte v sušičke, nepoužívajte aviváž, nebielte, nežehlite, nečistite chemicky. .. Informácie o produkte>>Chránič páteře Etape Back Pro Velikost M (170-180)

Chránič páteře Etape Back Pro Velikost M (170-180) e-shop >>

Chránič páteře Etape Back Pro je opatřen patentovanou 4-vrstvou absorpční pěnou EVA, která vás bezpečně ochrání při pádech na lyžích či na snowboardu. Chránič je schválen dle normy ČSN EN 1621-2 a sníží tak riziko vašeho úrazu na minimum. Anatomický tvar páteřáku, nastavitelné popruhy a elastické stažení v pase na suchý zip zaručují, že je chránič páteře vhodný pro každou postavu. To spolu s hmotností už od 450 g a vysoce prodyšným 3.. Info Etape >>Dámský chránič páteře Etape Soft Pro Velikost M (155-175)

Dámský chránič páteře Etape Soft Pro Velikost M (155-175) e-shop >>

Dámský chránič páteře Etape Soft Pro, určený zejména pro lyžování a snowboarding, vyniká svou patentovanou 4-vrstvou absorpční pěnou EVA. Ta zaručí maximální ochranu pro vaši páteř v případě pádu. Páteřák se díky svému anatomickému tvaru, nastavitelným popruhům a elastickému stažení v pase na suchý zip dokonale přizpůsobí vaší postavě a nebude vám nijak bránit v pohybu. Komfort při jízdě zaručí nízká hmotnost už od 400 g a vysoce .. Info Etape >>Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost S (122-140)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost S (122-140) e-shop >>

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit je vhodný pro ochranu vašich dětí na sjezdovkách při lyžování nebo snowboardingu. Pevný a zároveň lehký PP plast zaručuje maximální bezpečnost páteře v případě pádu. Páteřák má anatomický tvar, nastavitelné popruhy, hrudní přezku a elastické stažení v pase na suchý zip. Nemusíte se tedy obávat, že by vašemu dítěti chránič nesedl. Nízká hmotnost už od 340 g zaručí ideální komfort při jízd.. Info Etape >>Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost XS (110-128)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost XS (110-128) e-shop >>

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit je vhodný pro ochranu vašich dětí na sjezdovkách při lyžování nebo snowboardingu. Pevný a zároveň lehký PP plast zaručuje maximální bezpečnost páteře v případě pádu. Páteřák má anatomický tvar, nastavitelné popruhy, hrudní přezku a elastické stažení v pase na suchý zip. Nemusíte se tedy obávat, že by vašemu dítěti chránič nesedl. Nízká hmotnost už od 340 g zaručí ideální komfort při jízd.. Info Etape >>

2017 art sport .sk