NAXA:

Šport | Skate & in-line | Helmy a prilby na in-line

Šport | Zdravie a ochrana | Prilby | Športové prilby | Cyklo a inline prilby | Prilby pre dospelých


Cyklo prilba Naxa BX1 čierna - M (55-58)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierna - M (55-58) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX1 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078. Prepracovaný tvar i design sú vlastnosti, ktoré cyklo prilbu Naxa BX1 radia medzi elitu vo svojej triede. Technický popis: kvalitná cyklistická prilba  23 vetracích otvorov  zapínacie sťahovacou páskou pod bradou  nízka hmotnosť  nastaviteľná veľkosť regulovateľným kolieskom  odnímateľná clona  odnímateľné regulačné koliesko i polstrovanie  spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078  vhodné pre cyklistiku, inline a ostatné športy  hmotnosť: 270 g +/- 5% .. Informácie o produkte>>Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-biela - L (58-60)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-biela - L (58-60) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX1 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078. Prepracovaný tvar i design sú vlastnosti, ktoré cyklo prilbu Naxa BX1 radia medzi elitu vo svojej triede. Technický popis: kvalitná cyklistická prilba  23 vetracích otvorov  zapínacie sťahovacou páskou pod bradou  nízka hmotnosť  nastaviteľná veľkosť regulovateľným kolieskom  odnímateľná clona  odnímateľné regulačné koliesko i polstrovanie  spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078  vhodné pre cyklistiku, inline a ostatné športy  hmotnosť: 270 g +/- 5% .. Informácie o produkte>>Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-červená - M (55-58)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-červená - M (55-58) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX1 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078. Prepracovaný tvar i design sú vlastnosti, ktoré cyklo prilbu Naxa BX1 radia medzi elitu vo svojej triede. Technický popis: kvalitná cyklistická prilba  23 vetracích otvorov  zapínacie sťahovacou páskou pod bradou  nízka hmotnosť  nastaviteľná veľkosť regulovateľným kolieskom  odnímateľná clona  odnímateľné regulačné koliesko i polstrovanie  spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078  vhodné pre cyklistiku, inline a ostatné športy  hmotnosť: 270 g +/- 5% .. Informácie o produkte>>Cyklo prilba Naxa BX2 bielo-čierna - M (54-59)

Cyklo prilba Naxa BX2 bielo-čierna - M (54-59) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX2 je športová prilba vhodná pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach s moderným dizajnom. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 28 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX2 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078. Prepracovaný tvar i design sú vlastnosti, ktoré cyklo prilbu Naxa BX2 radia medzi elitu vo svojej triede. Technický popis: moderný dizajn 28 vetracích otvorov  zapínanie sťahovacou páskou pod bradou  nízka hmotnosť  nastaviteľná veľkosť regulovateľným kolieskom  odnímateľná clona  odnímateľné regulačné koliesko i polstrovanie  spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078  vhodná pre cyklistiku, inline a ostatné športy  hmotnosť: 270 g  +/- 5% .. Informácie o produkte>>Cyklo prilba Naxa BX3 bielo-čierna - M (54-58)

Cyklo prilba Naxa BX3 bielo-čierna - M (54-58) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX3 je športová prilba vhodná pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 27 ergonomicky tvarovaných vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačných páčok presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX3 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078. Prepracovaný tvar i design sú vlastnosti, ktoré cyklo prilbu Naxa BX3 radia medzi elitu vo svojej triede. Technický popis: 25 ergonomicky tvarovaných vetracích otvorov  zapínanie sťahovacou páskou pod bradou  nízka hmotnosť  nastaviteľná veľkosť regulovateľnými páčkami odnímateľné regulačné koliesko i polstrovanie  spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078  vhodná pre cyklistiku, inline a ostatné športy  hmotnosť: 270 g +/- 5% .. Informácie o produkte>>Cyklo prilba Naxa BD2 oranžovo-čierna - S (48-54)

Cyklo prilba Naxa BD2 oranžovo-čierna - S (48-54) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BD2 je športový model prilby určený pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 14 ergonomicky tvarovaných vetracích otvorov, zaisťujú dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BD2 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078. Prepracovaný tvar i design sú vlastnosti, ktoré cyklo prilbu Naxa BD2 radia medzi elitu vo svojej triede. Technický popis: 14 vetracích otvorov pre dokonalejší odvod prebytočného tepla  zapínanie sťahovacou páskou pod bradou  nízka hmotnosť  nastaviteľná veľkosť regulovateľným kolieskom  odnímateľná clona  odnímateľné regulačné koliesko i polstrovanie  spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE1078  vhodná pre cyklistiku, inline a ostatné športy  hmotnosť: 240 g +/- 5% .. Informácie o produkte>>

2017 art sport .sk