• Detský motokrosový dres SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - L (152)
  Detský motokrosový dres SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - L (152)

  Detský motokrosový dres SCOTT 350 Race Kids je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu. Má rovnaké vlastnosti ako dres pre dospelých a líši sa iba jeho..

  25.1 €
 • Motokrosový dres SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - L (50-52)
  Motokrosový dres SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - L (50-52)

  Motokrosový dres SCOTT 350 Race je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu. Technický popis: dvojvrstvový golier do V raglánové rukávy s polstrovanými..

  32.4 €
 • Detské motokrosové nohavice SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - M (140)
  Detské motokrosové nohavice SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - M (140)

  Detské motokrosové nohavice SCOTT 350 Race Kids kombinujú pevnú konštrukciu s elastanom a ventilačnými panelmi pre pohodlie bez ohľadu na to, na aké intenzívne preteky sa ide. Sú vybavené kožou na vnútornej strane kolien pre väčšiu odolnosť. Spracovanie v kolennej časti uľahčuje použitie kolenných chráničov. Technický popis: natvarovanie pre pozíciu jazdca v predklone rebrovanie Spandex nad kolenami odolná koža na vnútornej strane kolien prirodzene strihané..

  80.2 €
 • Detské moto a cyklo rukavice SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - S
  Detské moto a cyklo rukavice SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - S

  Detské rukavice SCOTT 350 Race Kids sú určené pre mladých jazdcov a boli navrhnuté s minimalistickým prístupom. Jednovrstvová dlaň z kože Clarino ponúka bezprecedentný pocit pohodlia. Disponujú ergonomickým a funkčným dizajnom, elastickým spandex zvrškom, dlaňou z polyuretánu, neoprénovou manžetou, a vďaka tomu ponúkajú tieto rukavice veľa muziky za málo peňazí. Možno ich použiť ako na motokros, tak aj ako celoprstové rukavice na bicykel. Technický..

  21.5 €
 • Motokrosový dres SCOTT 350 Track MXVII yellow-red - M (46-48)
  Motokrosový dres SCOTT 350 Track MXVII yellow-red - M (46-48)

  Motokrosový dres SCOTT 350 Track je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu. Technický popis: dvojvrstvový golier do V raglánové rukávy s polstrovanými..

  32.4 €
 • Motokrosový dres SCOTT 350 Dirt MXVII black-yellow - M (46-48)
  Motokrosový dres SCOTT 350 Dirt MXVII black-yellow - M (46-48)

  Motokrosový dres SCOTT 350 Dirt je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu. Technický popis: dvojvrstvový golier do V raglánové rukávy s polstrovanými..

  32.4 €


 • 
  © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb