• Motokrosový dres SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - L (50-52)
  Motokrosový dres SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - L (50-52)

  Motokrosový dres SCOTT 350 Race je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu.Technický popis: dvojvrstvový golier do V raglánové rukávy s polstrovanými..

  32.4 €
 • Detské motokrosové nohavice SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - M (140)
  Detské motokrosové nohavice SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-yellow - M (140)

  Detské motokrosové nohavice SCOTT 350 Race Kids kombinujú pevnú konštrukciu s elastanom a ventilačnými panelmi pre pohodlie bez ohľadu na to, na aké intenzívne preteky sa ide. Sú vybavené kožou na vnútornej strane kolien pre väčšiu odolnosť. Spracovanie v kolennej časti uľahčuje použitie kolenných chráničov.Technický popis: natvarovanie pre pozíciu jazdca v predklone rebrovanie Spandex nad kolenami odolná koža na vnútornej strane kolien prirodzene strihané..

  80.2 €
 • Motokrosový dres SCOTT 350 Track MXVII yellow-red - M (46-48)
  Motokrosový dres SCOTT 350 Track MXVII yellow-red - M (46-48)

  Motokrosový dres SCOTT 350 Track je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu.Technický popis: dvojvrstvový golier do V raglánové rukávy s polstrovanými..

  32.4 €
 • Motokrosový dres SCOTT 350 Dirt MXVII black-yellow - M (46-48)
  Motokrosový dres SCOTT 350 Dirt MXVII black-yellow - M (46-48)

  Motokrosový dres SCOTT 350 Dirt je ľahké, pohodlné a dobre odvetrané motokrosové oblečenie. Športový, pohodlný strih a minimálna hmotnosť ponúka dostatok voľnosti k pohybu. Golier je dvojvrstvový so strihom do V. Rukávy majú vypolstrovanie v oblasti lakťov. Dres tak zabezpečuje skvelý pocit počas jazdy a naviac aj príjemne chladí. Tým ponúka ideálny pomer výkonu za rozumnú cenu.Technický popis: dvojvrstvový golier do V raglánové rukávy s polstrovanými..

  32.4 €
 • Detská motokrosová prilba SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-white - S (47-48)
  Detská motokrosová prilba SCOTT 350 Race Kids MXVII blue-white - S (47-48)

  Detská motokrosová prilba SCOTT 350 Race je svojím spracovaním podobná helme pre dospelých. Kombinuje použitie špičkových materiálov a vyhraneného dizajnu. Čo sa ochrany, vzhľadu a pohodlia týka, vyhovuje potrebám juniorských jazdcov. Praktický šilt helmy je jednoducho odmontovateľný.Technický popis: lisovaná škrupina z ABS vyberateľná, pratelná výstelka a lícnica integrované vetracie prieduchy jednoducho meniteľný šilt..

  132.7 €
 • Motokrosové nohavice SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - M (32)
  Motokrosové nohavice SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - M (32)

  Motokrosové nohavice SCOTT 350 Race kombinujú pevnú konštrukciu s elastanom a ventilačnými panelmi pre pohodlie bez ohľadu na to, o aké intenzívne preteky ide. Sú vybavené kožou na vnútornej strane kolien pre väčšiu odolnosť a majú rebrovanie s použitím elastických vlákien Spandex pre priestor na použitie kolenných chráničov.Technický popis: natvarovanie pre pozíciu jazdca v predklone rebrovanie Spandex nad kolenami odolná koža na vnútornej strane..

  90.5 €


 • 
  © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb