• Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow čierno-žltá - S (55-56)
  Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow čierno-žltá - S (55-56)

  Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac disponuje nielen atraktívnym agresívnym dizajnom, ale jej najväčšie prednosti sa skrývajú v použitých materiáloch a technológii výroby. NERS, čiže systém rýchleho a bezpečného sňatia prilby umožňuje záchranu ľudského života vďaka núdzovému odopnutiu vypchávok v lícnej oblasti - je nutné len vytiahnuť červenú stuhu, ktorá je v prednej časti. Prilba ďalej ponúka veľký a komfortný výhľad, navyše zaručuje možnosť..

  385.1 €
 • Moto bunda SCOTT Adventure 2 čierno-oranžová - M (46-48)
  Moto bunda SCOTT Adventure 2 čierno-oranžová - M (46-48)

  Moto bunda SCOTT Adventure 2 poteší každého motokrosového jazdca vysokým stupňom funkčnosti, praktickosti aj pohodlia. Vďaka odnímateľným rukávom a priamou ventiláciou pre teplotný komfort, vodeodolnou úpravou a praktickým vreckám budete vždy pripravený na svoj trail. Výhodou bundy je tiež jej nízka hmotnosť a veľké možnosti nastavenia v oblasti pásu, na rukávoch a tiež na golieri. Moto bunda SCOTT Adventure 2 Vám jednoducho sadne.Technický popis: pohodlný..

  128.5 €
 • Moto nohavice Scott Adventure čierno-zelená - XXL (38)
  Moto nohavice Scott Adventure čierno-zelená - XXL (38)

  Moto nohavice Scott Adventure sú vyrobené podľa skúseností z každodenných vychádzok. Cargo vrecká na náradie, koža na vnútornej strane kolien pre väčšiu pevnosť, strečové vklady pre ľahší pohyb, to všetko je maximálne funkčné a prináša príjemné pohodlie.Technický popis: veľké cargo vrecká zapínanie na gombíky kožené vklady na vnútornej strane kolien elastanovej vklady medzi nohavicami manžeta na spodnej časti nohavíc strih nohavíc cez..

  88.3 €
 • Moto bunda SCOTT Adventure MXV čierno-zelená - L (50-52)
  Moto bunda SCOTT Adventure MXV čierno-zelená - L (50-52)

  Moto bunda SCOTT Adventure má tvarované a odnímateľné rukávy pre maximálne pohodlie, mnoho ventilačných segmentov a hlboké cargo vrecká na náradie. Produkt je vyrobený z veľmi pevného polyesterového materiálu. Výhodou bundy je tiež jej nízka hmotnosť. Moto bunda SCOTT Adventure je tou správnou voľbou, ktorú potrebuješ pre zdolanie tvojej vychádzky.Technický popis: odnímateľné rukávy na zips tvarované časti na lakťoch ventilačné segmenty cargo vrecká nízka..

  111.7 €
 • Moto topánky KORE Adventure čierna - 39
  Moto topánky KORE Adventure čierna - 39

  Moto topánky KORE Adventure sú ideálnym moto vybavením do terénu a na štvorkolku. Zaručujú maximálne pohodlie a stabilitu nôh s priedušnou, avšak vodeodolnou podšívkou. Komfort je navyše podporený termo vložkou, ktorá efektne odvádza pot. Pre vyššiu bezpečnosť je čižma vystužená v mieste radiacej páky. Systém zapínania je tvorený dvoma praktickými prackami s možnosťou polohovania. Tieto vlastnosti robia z topánok KORE Adventure veľmi kvalitný..

  119.6 €
 • Motokrosová prilba Fly Racing Kinetic Burnich čierno-biela - S (55-56)
  Motokrosová prilba Fly Racing Kinetic Burnich čierno-biela - S (55-56)

  Motokrosová prilba Fly Racing Kinetic Burn kombinuje moderné a odolné materiály s výrazným, štýlovým dizajnom. Je vyrobená z polykarbonátovej škrupiny a je vybavená veľmi účinným systémom ventilácie pomocou vetracích prieduchov. Jadro prilby z dvojkompozitného extrudovaného polystyrénu potom ponúka lepšiu absorpciu nárazu. Vďaka takejto konštrukcii je prilba príjemne ľahká. Samozrejmosťou je možnosť vyberania interiérového čalúnenia pre vypranie. Praktický..

  108.7 €


 • 
  © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb