špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 čierna

špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 čierna
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Mokré obleky
Dodávateľ:Hiko sport
Cena:128.1 €

špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 čierna Kombináciou bundy Zephyr s neoprénovou špricdeky K-flex vzniklo pretekárske ultraľahké kombo, ktoré je dobrou voľbou pre každé veľké finále. Výhodou je ľahkosť materiálu a dobré technické parametre. ZEPHYR je vyrobený z materiálu Carboflex na báze celulózy. Vnútorná vrstva je špeciálne upravená tak, aby pri akomkoľvek pohybe kĺzala po tele pretekára a minimalizovala odpor bundy. Na neoprénové manžety a krk sme použili veľmi flexibilné a tenšie neospan, ktorý jazdec takmer necíti. Vodácke oblečenie » Špricdeky » špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 čierna


 • špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 modrá
  špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 modrá

  špricdeka Hiko K1 Zephyr ss kr.rukáv 66700 modrá Kombináciou bundy Zephyr s neoprénovou špricdeky K-flex vzniklo pretekárske ultraľahké kombo, ktoré je dobrou voľbou pre každé veľké finále. Výhodou je ľahkosť materiálu a dobré technické parametre. ZEPHYR je vyrobený z materiálu Carboflex na báze celulózy. Vnútorná vrstva je špeciálne upravená tak, aby pri akomkoľvek pohybe kĺzala po tele pretekára a minimalizovala odpor bundy. Na neoprénové manžety a krk..

  128.1 €
 • špricdeka Hiko K1 Zephyr dl. rukáv 66600 modrá
  špricdeka Hiko K1 Zephyr dl. rukáv 66600 modrá

  špricdeka Hiko K1 Zephyr dl. rukáv 66600 modrá Kombináciou bundy Zephyr s neoprénovou špricdeky K-flex vzniklo pretekárske ultraľahké kombo, ktoré je dobrou voľbou pre každé veľké finále. Výhodou je ľahkosť materiálu a dobré technické parametre. ZEPHYR je vyrobený z materiálu Carboflex na báze celulózy. Vnútorná vrstva je špeciálne upravená tak, aby pri akomkoľvek pohybe kĺzala po tele pretekára a minimalizovala odpor bundy. Na neoprénové manžety a krk..

  134.1 €
 • špricdeka Hiko K1 Zephyr dl. rukáv 66600 biela
  špricdeka Hiko K1 Zephyr dl. rukáv 66600 biela

  špricdeka Hiko K1 Zephyr dl. rukáv 66600 biela Kombináciou bundy Zephyr s neoprénovou špricdeky K-flex vzniklo pretekárske ultraľahké kombo, ktoré je dobrou voľbou pre každé veľké finále. Výhodou je ľahkosť materiálu a dobré technické parametre. ZEPHYR je vyrobený z materiálu Carboflex na báze celulózy. Vnútorná vrstva je špeciálne upravená tak, aby pri akomkoľvek pohybe kĺzala po tele pretekára a minimalizovala odpor bundy. Na neoprénové manžety a krk sme..

  134.1 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb