• Adventure Menu Set 5xSamoohřevná kapsle 50g Zipper bag
  Adventure Menu Set 5xSamoohřevná kapsle 50g Zipper bag

  Adventure Menu Set 5xSamoohřevná kapsle 50g + Zipper bag Nemáte čas ohrievať jedlo na variči? Pre tieto prípady je tu SAMOOHREVU pre jedla AdventureMenu, ktorý Vám ohreje jedlo bez variča, riad, alebo teplej vody! NOVÉ SAMOOHREVU SÚ TU !!! Predstavujeme úplne nové SAMOOHREVU pre jedla AdventureMenu. Oproti pôvodným majú hneď niekoľko výhod: sú výkonnejšie, dajú sa s nimi ohrievať dve jedlá naraz a ďaleko lepšie sa s nimi pracuje. 50g samoohřevná kapsule - na..

  10.80 €
 • Multifunkčné kliešte Baladéo Adventure TEM014
  Multifunkčné kliešte Baladéo Adventure TEM014

  Multifunkčné kliešte Baladéo Adventure TEM014 Najrobustnejší zo všetkých multifunkčných nástrojov značky Baladéo je opatrený lyžinami, ktoré chránia dlaň ruky pred nástrojmi, ktoré sú v rukovätiach uschované a vďaka tomu poskytuje najbezpečnejšie manipuláciu. Nástroj je predurčený k častejšiemu používaniu všade tam, kde potrebujete mať v jednom balení väčšinu bežne potrebných nástrojov. Nástroj je vybavený týmito funkciami: univerzálne..

  44.18 €
 • Pánske triko Sensor Merino DF Adventure dl.rukáv čierna 17200032
  Pánske triko Sensor Merino DF Adventure dl.rukáv čierna 17200032

  Pánske triko Sensor Merino DF Adventure dl.rukáv čierna 17200032 Tričko s dlhým rukávom a potlačou vyrobené z úpletu unikátnej konštrukcie kombinujúce polyester na vnútornej strane a vysoko kvalitné Merino vlnu z Nového Zélandu. Hlavnou výhodou tejto kombinácie je to, že polyester urýchľuje transport potu do vonkajšej vlnenej vrstvy, ktorá má jedinečný antiodor zabraňujúci tvoreniu pachov a navyše má skvelú termoregulačné funkciu. Vnútorná tenká..

  50.40 €
 • MTB cyklokraťasy Rogelli ADVENTURE s odopínacou vnútornej vložkou, čierno - šedo - reflexná žlté
  MTB cyklokraťasy Rogelli ADVENTURE s odopínacou vnútornej vložkou, čierno - šedo - reflexná žlté

  MTB cyklokraťasy Rogelli ADVENTURE s odopínacou vnútornej vložkou, čierno - šedo - reflexná žlté MTB kraťasy voľného strihu s odopínateľnou cyklovýstelkou, ktorá je osadená v sieťovými vnútorných nohaviciach vnútorné nohavice s vložkou upevnené na bokoch na 2 pútkach s patentmi 2 zapínateľné vrecká na nohaviciach 2 ventilačné otvory so sieťovinou a zipsom na nohaviciach oderuodolný Materiál na vnútorných stranách nohavíc bez vložky využiteľné pre..

  78.27 €


 • 
  © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb