• Adventure Menu Set 5xSamoohřevná kapsle 50g Zipper bag
  Adventure Menu Set 5xSamoohřevná kapsle 50g Zipper bag

  Adventure Menu Set 5xSamoohřevná kapsle 50g + Zipper bag Nemáte čas ohrievať jedlo na variči? Pre tieto prípady je tu SAMOOHREVU pre jedla AdventureMenu, ktorý Vám ohreje jedlo bez variča, riad, alebo teplej vody! NOVÉ SAMOOHREVU SÚ TU !!! Predstavujeme úplne nové SAMOOHREVU pre jedla AdventureMenu. Oproti pôvodným majú hneď niekoľko výhod: sú výkonnejšie, dajú sa s nimi ohrievať dve jedlá naraz a ďaleko lepšie sa s nimi pracuje. 50g samoohřevná kapsule - na..

  10.80 €
 • Digitálny teplomer Orthex Group na mäso s aplikáciou pre CHMT 6696.019
  Digitálny teplomer Orthex Group na mäso s aplikáciou pre CHMT 6696.019

  Digitálny teplomer Orthex Group na mäso s aplikáciou pre CHMT 6696.019 Digitálny teplomer možno bezdrôtovo prepojiť Smartphone alebo Tablet PC-užívateľ-pohodlné používanie. rozmery: 13 x 8 cm x 3 cm sonda dĺžka: 100 cm Farba čierna merací rozsah:-25 ° c / + 300 ° c Môžete odkaz na Smartphone/Tablet Aplikácia upozorní na dosiahnutie nastavenú teplotu návod na použitie v aplikácii bluetooth dosah v otvorenom priestore: 30 m vrátane jedál vrátane batérií ..

  39.76 €
 • Digitálny teplomer na mäso Orthex Group minútka
  Digitálny teplomer na mäso Orthex Group minútka

  Digitálny teplomer na mäso Orthex Group / minútka rozmery: 8 cm x 8 cm dĺžka teplomeru: 125 cm do 250 ° C max. 99 min. 59 sek. vrátane batérií Grilovanie » Doplnky ku grilom » Digitálny teplomer na mäso Orthex Group / minútka..

  13.21 €
 • Multifunkčné kliešte Baladéo Adventure TEM014
  Multifunkčné kliešte Baladéo Adventure TEM014

  Multifunkčné kliešte Baladéo Adventure TEM014 Najrobustnejší zo všetkých multifunkčných nástrojov značky Baladéo je opatrený lyžinami, ktoré chránia dlaň ruky pred nástrojmi, ktoré sú v rukovätiach uschované a vďaka tomu poskytuje najbezpečnejšie manipuláciu. Nástroj je predurčený k častejšiemu používaniu všade tam, kde potrebujete mať v jednom balení väčšinu bežne potrebných nástrojov. Nástroj je vybavený týmito funkciami: univerzálne..

  44.18 €


 • 
  © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb