Batoh Deuter Speed Lite 32 maron-cranberry

Batoh Deuter Speed Lite 32 maron-cranberry
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Batohy
Dodávateľ:Deuter
Cena:122.4 €

Batoh Deuter Speed Lite 32 maron-cranberry DEUTER SPEED LITE 30 SL - dámsky turistický batoh V priemere nie sú chrbát žien Tak dlhá ako mužov. Nosný systém SL je teda o niečo kratšie než štandardné batohy spoločnosti Deuter. Ani nadbytočná váha, ani zbytočné ozdoby nebudú prekážkou na ceste k dosiahnutiu vrcholu. Ľahký dámsky batoh s horným vekom pre vytrvalostné športy a alpskou turistiku. Orezaný na úplný základ, je ideálny pre pohodlné prenášanie ľahkých až stredne ťažkých nákladov v závislosti na objeme. Avšak, ľahkosť nesmie nikdy prísť na úkor trvanlivosti. To je a vždy bola firemnej filozofie značky DEUTER, pretože výrobky na jedno použitie pôsobí negatívne na životné prostredie a batoh, ktorý sa rozpadne niekde vysoko v horách, pravdepodobne nebude to pravé orechové. Batohy z našej ľahkej rodiny Speed ​​Lite s atletickým strihom sú určené na rýchle túry alebo alpské výlety. Modely SL sú špeciálne navrhnuté Tak, aby zodpovedali anatómii žien. Chrbtový systém LITE AIR pre dokonalú ventiláciu SL dámsky strih Horné veko nízka hmotnosť Napínaný rám Delrin® U poskytuje stabilitu s mimoriadne nízkou hmotnosťou Strečové vrecká na boku a na prednej strane Polstrovanie na bedrovom páse hrudný popruh Vrecko pre cennosti Pružný vnútorný priestor SOS-Label Kompatibilný s 3.0 L hydratačným systémom Nástavec pre cepín alebo prútika Kompresné popruhy na prednej strane pre pripojenie vybavenie Bezpečnostné svetlo možno pripojiť ku slučke na prednej strane Nastavovacie popruhy pre individuálne prispôsobenie ťažisko Jednoduché a presné nastavenie bedrového pásu Držiak na slnečné okuliare na ramennom popruhu Materiál: 100D POCKET RIP MINI - Ľahká verzia Materiálu Nylon Pocket Rip. Veľmi ľahká tenká priadze s extrémne odolnou tesnou väzbou - odolnú proti oteru a oderu. Hmotnosť: 860 g Objem: 30 litrov Veľkosť: 64 x 28 x 22 (V x Š x H) cm Turistické batohy » Stredné batohy (30-60l » Batoh Deuter Speed Lite 32 maron-cranberry


 • Batoh Deuter Speed lite 20 cranberry-maron (3410218)
  Batoh Deuter Speed lite 20 cranberry-maron (3410218)

  Batoh Deuter Speed lite 20 cranberry-maron (3410218) Cyklistika batoh pre kratšie trasy s výborným odvetrávaním chrbta. Ultraľahký batoh Deuter Speed ​​Lite 15 vhodný napríklad na behanie či nordic walking. Vďaka Materiálu Hexalite Ripstop je zaručená nízka hmotnosť, pevnosť a odolnosť proti roztrhnutiu. Farba: cranberry-maron Materiál: 210 Hexlite, 210 Ripstop Rozmery: 40x23x13 cm Hmotnosť: 350 g Objem: 20 l Chrbtový systém s odvetrávaním Predné vrecko na..

  64.70 €
 • Batoh Deuter Speed Lite 12 cranberry-maron
  Batoh Deuter Speed Lite 12 cranberry-maron

  Batoh Deuter Speed Lite 12 cranberry-maron Batoh SPEED LITE 12 je o niečo priestrannejšie ako jeho menší kolega LITE 10. Ide o osobitý batoh s efektívnymi prvkami, ktorý je určený pre všetkých športovcov, ktorí chcú mať rýchlo zbalené. Extra ľahký batoh je zameraný na náročné horské behy, lyžiarske túry a cyklistické maratóny. Batoh je špeciálne tvarovaný do tvaru V, čo zaisťuje väčšiu aerodynamiku a pohodlnosť. Má veľkú hlavnú kapsu s obojstranným..

  52.41 €
 • Batoh Deuter Speed Lite 16 cranberry-maron
  Batoh Deuter Speed Lite 16 cranberry-maron

  Batoh Deuter Speed Lite 16 cranberry-maron DEUTER SPEED LITE 16 - športový batoh Batoh SPEED LITE 16 je o niečo priestrannejšie ako jeho menší kolegovia LITE 10 a 12. Ide o osobitý batoh s efektívnymi prvkami, ktorý je určený pre všetkých športovcov, ktorí chcú mať rýchlo zbalené. Extra ľahký batoh je zameraný na náročné horské behy, lyžiarske túry a cyklistické maratóny. Batoh je špeciálne tvarovaný do tvaru V, čo zaisťuje väčšiu aerodynamiku a..

  57.39 €
 • Batoh Deuter Speed Lite 24 cranberry-maron
  Batoh Deuter Speed Lite 24 cranberry-maron

  Batoh Deuter Speed Lite 24 cranberry-maron DEUTER SPEED LITE 24 - turistický batoh Ani nadbytočná váha, ani zbytočné ozdoby nebudú prekážkou na ceste k dosiahnutiu vrcholu. Ľahký batoh pre vytrvalostné športy a alpskou turistiku. Orezaný na úplný základ, je ideálny pre pohodlné prenášanie ľahkých až stredne ťažkých nákladov v závislosti na objeme. Avšak, ľahkosť nesmie nikdy prísť na úkor trvanlivosti. To je a vždy bola firemnej filozofie značky DEUTER,..

  97.15 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb