Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S

Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Cyklistické rukavice
Dodávateľ:Silvini
Cena:30.29 €

Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S Rukavice z veľmi ľahkého materiálu na vrchnej časti sú vhodné na jarné až jesenné jazdenie na MTB. Na kožené dlani je protišmykový potlač pre lepší úchop a gélová výplň pre väčší komfort, vďaka nemu sa budete cítiť dobre na akomkoľvek trailu či vychádzke. Na zápästí je pevný a veľmi pružný materiál, ktorý drží rukavicu na správnom mieste, bez toho aby bolo potrebné používať suchý zips. Tým sa znižuje riziko poškodzovania ostatného oblečenia. Na zápästí je predĺžený kus materiálu, vďaka ktorému sa dobre naťahujú. protišmykový potlač dlane Farba: čierna Veľkosti: S - L Rukavice » Cyklistické rukavice » Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S


 • Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S
  Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S

  Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S Rukavice z veľmi ľahkého materiálu na vrchnej časti sú vhodné na jarné až jesenné jazdenie na MTB. Na kožené dlani je protišmykový potlač pre lepší úchop a gélová výplň pre väčší komfort, vďaka nemu sa budete cítiť dobre na akomkoľvek trailu či vychádzke. Na zápästí je pevný a veľmi pružný materiál, ktorý drží rukavicu na správnom mieste, bez toho aby bolo potrebné používať suchý zips. Tým sa..

  30.29 €
 • Dámske rukavice Silvini Barrata UA483W black S
  Dámske rukavice Silvini Barrata UA483W black S

  Dámske rukavice Silvini Barrata UA483W black S gélová výplň dlane rukavíc protišmykový potlač dlane pútka na sťahovanie perforácia na dlani reflexné prvky Určenie: cyklo Materiál: HOLDTECH - vyspelá technológia suchého zipsu, maximálne pevné spojenie, nezadrháva o ostatné materiály SLEATHER - syntetická koža, zlepšuje adhéziu, chráni proti oderu lightMESH - veľmi ľahký rýchloschnúci materiál, výborná priedušnosť drywet - materiál s vysokou..

  27.08 €
 • Dámske rukavice Silvini Barrata UA483W black-green S
  Dámske rukavice Silvini Barrata UA483W black-green S

  Dámske rukavice Silvini Barrata UA483W black-green S gélová výplň dlane rukavíc protišmykový potlač dlane pútka na sťahovanie perforácia na dlani reflexné prvky Určenie: cyklo Materiál: HOLDTECH - vyspelá technológia suchého zipsu, maximálne pevné spojenie, nezadrháva o ostatné materiály SLEATHER - syntetická koža, zlepšuje adhéziu, chráni proti oderu lightMESH - veľmi ľahký rýchloschnúci materiál, výborná priedušnosť drywet - materiál s vysokou..

  27.08 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb