Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S

Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Cyklistické rukavice
Dodávateľ:Silvini
Cena:30.29 €

Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S Rukavice z veľmi ľahkého materiálu na vrchnej časti sú vhodné na jarné až jesenné jazdenie na MTB. Na kožené dlani je protišmykový potlač pre lepší úchop a gélová výplň pre väčší komfort, vďaka nemu sa budete cítiť dobre na akomkoľvek trailu či vychádzke. Na zápästí je pevný a veľmi pružný materiál, ktorý drží rukavicu na správnom mieste, bez toho aby bolo potrebné používať suchý zips. Tým sa znižuje riziko poškodzovania ostatného oblečenia. Na zápästí je predĺžený kus materiálu, vďaka ktorému sa dobre naťahujú. protišmykový potlač dlane Farba: modrá / biela Veľkosti: S - L Rukavice » Cyklistické rukavice » Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 ocean-white S


 • Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S
  Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S

  Dámske rukavice Silvini FIORA WA1020 black S Rukavice z veľmi ľahkého materiálu na vrchnej časti sú vhodné na jarné až jesenné jazdenie na MTB. Na kožené dlani je protišmykový potlač pre lepší úchop a gélová výplň pre väčší komfort, vďaka nemu sa budete cítiť dobre na akomkoľvek trailu či vychádzke. Na zápästí je pevný a veľmi pružný materiál, ktorý drží rukavicu na správnom mieste, bez toho aby bolo potrebné používať suchý zips. Tým sa..

  30.29 €
 • Dámske rukavice Silvini Mana UA482W ocean S
  Dámske rukavice Silvini Mana UA482W ocean S

  Dámske rukavice Silvini Mana UA482W ocean S Dámske cyklo rukavice MANA z pružného priedušného materiálu s gélovou výplňou a protišmykovým potlačou dlane, pútka pre lepšie sťahovanie. Vyspelá technológia suchého zipsu, maximálne pevné spojenie, nezadrháva o ostatné materiály. Rukavice sú určené ako pre aktívny, tak i pre rekreačné cyklistky. gélová výplň dlane rukavíc protišmykový potlač dlane pútka na sťahovanie zapínanie na suchý zips perforácie..

  15.14 €
 • Dámske rukavice Silvini CARONIE WA1018 ocean M
  Dámske rukavice Silvini CARONIE WA1018 ocean M

  Dámske rukavice Silvini CARONIE WA1018 ocean M Rukavice sú navrchu z pružného, ​​maximálne priedušného hladkého materiálu, na dlani majú mäkkú výplň pod syntetickou kožou. Koža zlepšuje adhéziu a chráni proti oderu. Na palci z vrchu je chlpom mäkčená časť na utieranie potu. Pre jednoduchšie skladaní majú rukavice predĺžený diel na prostredných prstoch. Koniec rukavíc má zapínanie na suchý zips pre maximálne pevné spojenie. Rukavice sú určené nielen..

  14.95 €



© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb