Lowe alpine Axiom Cerro Torre persian zaffre 80l

Lowe alpine Axiom Cerro Torre persian zaffre 80l
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Batohy
Dodávateľ:Lowe alpine
Cena:234.5 €

Lowe alpine Axiom Cerro Torre persian zaffre 80l Inovovaný chrbtový systém Axiom 7, ktorý sa nastavuje priamo s batohom na chrbte. Axiom je najľahšie nastaviteľný chrbtový systém v celej histórii Lowe Alpine a posúva hranice užívateľskej prívetivosti. Do detailu premyslená konštrukcia umožňuje pohodlné nosenie veľkých nákladov po dlhú dobu. Vrchné ripstop TriShield® tkanina pre zvýšenú odolnosť a ľahkosť. Jednoduché ovládanie praciek a zipsov aj v rukaviciach. Prepracovaný bedrový pás ktorý sa prispôsobuje prirodzenému pohybu tela. Dvojkomorová konštrukcia s rozopínateľnou prepážkou. Dodatočný predný vstup pre lepší prístup k nákladu. Vonkajšie veľké vrecko na zips, bezpečnostné vrecko vnútri vrchlíka, vrecko mimo vrchlíka a 2 bočné sieťované vrecká. 2 vrecúška na zips na bedrovom páse. Možnosť uchytenia trekových palíc, cepínov a očká na uchytenie dodatočného nákladu zvonka batohu. Vnútorné vrecko na hydrovak je riešená ako vložený odnímateľný malý batoh, ktorý možno v prípade potreby vybrať a použiť ako plnohodnotný malý a ľahučký (125g) vrcholový alebo denný batoh. Integrovaná pláštenka. Špičkový trekový a expedičný batoh bez kompromisov, s množstvom drobných detailov, uľahčujúcich život na cestách a expedíciách. objem 80 l váha 2,6 kg vrchná tkanina Trishield Grid chrbtový systém Axiom 7 uchytenie cepínov áno uchytenie trekových palíc áno vrecko na hydrovak áno predný vchod áno počet komôr 2 pláštenka áno dĺžka chrbta 38 - 50,8 cm nosnosť 25 - 32 kg Turistické batohy » Expedičné batohy (nad 60l) » Lowe alpine Axiom Cerro Torre persian zaffre 80l


 • Batoh Lowe alpine Axiom 7 Cerro Torre 75:100 black
  Batoh Lowe alpine Axiom 7 Cerro Torre 75:100 black

  Batoh Lowe alpine Axiom 7 Cerro Torre 75:100 black Rekonštruované nosný systém Axiom 7, ktorá nastavuje priamo s batohom na chrbte.Axióma je ľahko nastaviteľný systém chrbta v celej histórii Lowe Alpine a posúva hranice užívateľskej prívetivosti. Do posledného detailu premyslená konštrukcia umožňuje pohodlné nosenie vysokých nákladov na dlhú dobu.TriShield® ripstop vonkajšej textílie pre zvýšenú odolnosť a ľahkosť. Jednoduché ovládanie a ani zipsy pracka..

  252.6 €
 • Batoh Lowe alpine Axiom 7 Cerro Torre 65:85 bondi blue bo
  Batoh Lowe alpine Axiom 7 Cerro Torre 65:85 bondi blue bo

  Batoh Lowe alpine Axiom 7 Cerro Torre 65:85 bondi blue / bo Inovovaný chrbtový systém Axiom 7, ktorý sa nastavuje priamo s batohom na chrbte. Axióma je najľahšie nastaviteľný chrbtový systém v celej histórii Lowe Alpine a posúva hranice užívateľskej prívetivosti. Do detailu premyslená konštrukcia umožňuje pohodlné nosenie veľkých nákladov po dlhú dobu. Vrchné ripstop TriShield® tkanina pre zvýšenú odolnosť a ľahkosť. Jednoduché ovládanie praciek a zipsov..

  252.6 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb