Lowe alpine Edge II čierna 18l

Lowe alpine Edge II čierna 18l
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Heureka.cz | Oblečení a móda | Módní doplňky | Batohy
Dodávateľ:Lowe alpine
Cena:41.51 €

Lowe alpine Edge II čierna 18l Dobre vybavený batoh so širokým spektrom použitia. Odvetraná chrbát, uzatváranie pomocou zipsu, vrchný a predný kpsa na zips, organizér, bezpečnostné vrecko, kompresné pásky, klip na kľúče, bočné sieťované vrecká na fľašu, úchyty na pripevnenie prilby. objem: 18 l váha: 0,51 kg vrchná tkanina: SRP450 uchytenie trekových palíc: áno vrecko na hydrovak: áno dĺžka chrbta: 46 cm Turistické batohy » Malé batohy (do 30l) » Lowe alpine Edge II čierna 18l


 • Lowe alpine Edge II surf blue 18l
  Lowe alpine Edge II surf blue 18l

  Lowe alpine Edge II surf blue 18l Dobre vybavený batoh so širokým spektrom použitia. Odvetraná chrbát, uzatváranie pomocou zipsu, vrchné a predné vrecko na zips, organizér, bezpečnostné vrecko, kompresné pásky, klip na kľúče, bočné sieťované vrecká na fľašu, úchyty na pripevnenie prilby. objem: 18 l váha: 0,51 kg vrchný tkanina: SRP450 uchytenie trekových palíc: áno vrecko na hydrovak: áno dĺžka chrbta: 46 cm   Turistické batohy » Malé batohy..

  38.02 €
 • Lowe alpine Edge II černá 18l
  Lowe alpine Edge II černá 18l

  Lowe alpine Edge II černá 18l Vetraná späť, zatváranie s top zips a zips predné vrecká, organizátor, sedadlá vak, kompresné popruhy, klip na kľúč, bočné sieťované vrecká, vrecká na fľašu, úchytky na pripevnenie helmy, popruh na LED svetlo, vreckový hydrovak, odnímateľný bedrový pás, chôdza s palicou. objem 18 l hmotnosť 0,55 kg najlepšie textílie 300 d Nailhead hodí palicu Áno Vrecko hydrovak Áno späť dĺžka 46 cm Turistické batohy » Malé batohy (do..

  45.00 €
 • Lowe alpine Strike sunset red 18l
  Lowe alpine Strike sunset red 18l

  Lowe alpine Strike sunset red 18l Polstrovaná chrbát s Air-Contour technológií. AdaptiveFit ramenné popruhy, ktoré sa prirodzene pohybujú s telom pri pohybe. Veľké hlavné vrecko na zips s dlhým otváraním pre ľahký prístup do batohu. Veľké strečové bočné vrecká. Vonkajšie pútka pre uchytenie prilby, bundy a pod. na batoh. Predné vrecko na mapu s uzatváraním na zips. Unkátní systém uchytenia trekových alebo Nordic Walking palíc. Vnútorný organizér. Ucho na..

  45.00 €© 2017 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb