Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 charcoal-red

Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 charcoal-red
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šály
Dodávateľ:Silvini
Cena:39.76 €

Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 charcoal-red Ak je niekomu zima na krk, vyrieši to pomocou teplého nákrčníku Tolfa. materiál viditeľnej časti nákrčníku je z 50% merino vlny s 50% acrylu. Ak by niekomu vadila na dotyk vlna, je vnútorná fleecová časť zo 100% polyesteru, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Nákrčník Tolfa sa hodí do kompletu s čiapkou Reiser, pretože je dizajnovo i Materiálovo rovnaký. zateplený fleece Materiálom Určenie: voľný čas Materiál: MERINO - prírodný vlnený Materiál s vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami, ktorý pohlcuje a neutralizuje telesné pachy, poskytuje UV ochranu, je priedušný a nealergénny Čiapky a šály » Šály » Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 charcoal-red


 • Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 turquoise-navy
  Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 turquoise-navy

  Nákrčník Silvini Tolfa UA1136 turquoise-navy Ak je niekomu zima na krk, vyrieši to pomocou teplého nákrčníku Tolfa. materiál viditeľnej časti nákrčníku je z 50% merino vlny s 50% acrylu. Ak by niekomu vadila na dotyk vlna, je vnútorná fleecová časť zo 100% polyesteru, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Nákrčník Tolfa sa hodí do kompletu s čiapkou Reiser, pretože je dizajnovo i Materiálovo rovnaký. zateplený fleece Materiálom Určenie: voľný čas Materiál: ..

  39.76 €
 • Nákrčník Silvini Motivo UA508 charcoal-red
  Nákrčník Silvini Motivo UA508 charcoal-red

  Nákrčník Silvini Motivo UA508 charcoal-red Multifunkčná šatka má široké využitie. Možno ho používať na jazdu na bicykli, na turistiku, na bežky, beh, in-line, outdoorové a mnohé ďalšie športy ... Poslúži ako ochrana proti chladu, slnku, potu, prachu. Vďaka univerzálnej veľkosti je vhodný ako pre dospelých tak i pre deti. Šatka je vyrobený z priedušného, ​​rýchloschnúceho Materiálu s originálnym dizajnom. Určenie: beh, bežky, cyklo, outdoor ..

  11.65 €
 • Ponožky Silvini Vallonga UA522 charcoal-red 36-38
  Ponožky Silvini Vallonga UA522 charcoal-red 36-38

  Ponožky Silvini Vallonga UA522 charcoal-red 36-38 Teplé zimné ponožky, určené hlavne pre bežecké lyžovanie. Sú vyrobené z materiálu, ktorý odvádza pot rýchlo schne a zabraňuje šíreniu baktérií a nežiaduce pachy. Majú zosilnené špičky, ploché švy na špici, vetranie nôh, vystužené päty, flexibilná výstuže v hornej, Achillova päta, Shin kompresie výstuže pásky.vystužené pätyzosilnené špičkyelastický horný lemposilnenie Achillovou pätouposilnenie..

  11.65 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb