• Nákrčník TrekMates CHOOB HANG LOOSE BLACK CH-01
  Nákrčník TrekMates CHOOB HANG LOOSE BLACK CH-01

  Nákrčník TrekMates CHOOB HANG LOOSE BLACK CH-01 Možno ho nosiť ako čiapku, okolo krku, na piráta, kukla, cez tváre atď. Výborne chráni proti vetru a chladu a zároveň je dobre priedušný. Návod na rôzne spôsoby ako možno šatku nosiť je súčasťou každého výrobku. Parametre Materiál: Polyester Farba: čierna Veľkosť: univerzálna Čiapky a šály » Šály » Nákrčník TrekMates CHOOB HANG LOOSE BLACK CH-01..

  11.04 €
 • Topánky Salming Miles Men Gecko Green Navy 8,5 UK
  Topánky Salming Miles Men Gecko Green Navy 8,5 UK

  Topánky Salming Miles Men Gecko Green / Navy 8,5 UK Salming Miles - donesie ťa ďalej Táto topánka je konštruovaná tak, aby vydržala tie najdlhšie vzdialenosti na cestách a spevnených cestách. Dôvodom pre vytvorenie Salming Miles bolo rozšírenie našej ponuky bežeckej obuvi o viac tlmený model, ktorý je však v maximálnom súlade s konceptom a princípmi Salming Natural Running. Model Miles má drop (sklon od päty k špičke) 4mm, ale v porovnaní s naším..

  108.2 €
 • Stan Ferrino LIGHTENT 2 olive green - nehorľavá 91145S
  Stan Ferrino LIGHTENT 2 olive green - nehorľavá 91145S

  Stan Ferrino LIGHTENT 2 olive green - nehorľavá 91145S Konštrukcia 2 duralové tyče Konštrukcia vnútorného stanu vedená v tuneloch pre ľahkú montáž a optimálnu odvetranie Vchody a odvetranie Vchod opatrený moskytiérou Kryté ventilačné otvory Systém ventilácie "AIR" Výbava Prelepené švy na vonkajšom stane a podlahe Vnútorné vrecká na osobné veci Háčik na zavesenie svietidla Alumíniové kotviace kolíky Regulácia vypínacích šnúr FA..

  224.5 €
 • Topánky Merrell CHAMELEON WRAP SLAM dusty olive J86267
  Topánky Merrell CHAMELEON WRAP SLAM dusty olive J86267

  Topánky Merrell CHAMELEON WRAP SLAM dusty olive J86267 Obuv Merrell Chameleon Wrap Slam je so svojím atraktívnym vzhľadom právom najdlhšie predávaným modelom z kolekcie Chameleon. Chameleon Wrap Slam je obuv vhodná ako na ľahkú turistiku, tak na bežné nosenie. Zvršok obuvi je tvorený Mesh materiálom, vďaka ktorému topánka zostáva príjemne priedušná. Pohodlie je zaručené výbavou niekoľkými prvkami: nylonová podpora udržuje prirodzený ohyb kledny, odpruženie..

  101.2 €


 • 
  © 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb