Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey Blue 804 M (5-6,5) UK

Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey Blue 804 M (5-6,5) UK
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Pánské ponožky
Dodávateľ:bridgedale
Cena:14.42 €

Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey / Blue 804 M (5-6,5) UK Teplé celofroté lyžiarske junior podkolienky. Detské lyžiarske podkolienky. Celofroté úplet. Extra zateplené chodidlo. Polstrovanie ako ochrana proti tlaku. Vysoký výkon, Tak ako pre dospelých, v detských veľkostiach. dĺžka pod kolená elastický lem pre celodenné pohodlie zateplené chodidlo s ochranou proti tlaku komplet froté úplet pre zvýšenie tepelného komfortu elastická opora klenby plochý šev v prstovej časti MerinoFusion technológie pre zateplenie spodnej časti chodidla záruka 3 roky technológia polyester 45% polyester Merino vlna 35% merino Nylon / polyamid 18% nylon Lycra 2% Lycra rozšírená záruka 3 roky Ponožky » Lyžiarske ponožky » Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey / Blue 804 M (5-6,5) UK


 • Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey Green 068 M (5-6,5) UK
  Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey Green 068 M (5-6,5) UK

  Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior Grey / Green 068 M (5-6,5) UK Teplé celofroté lyžiarske junior podkolienky. Detské lyžiarske podkolienky. Celofroté úplet. Extra zateplené chodidlo. Polstrovanie ako ochrana proti tlaku. Vysoký výkon, Tak ako pre dospelých, v detských veľkostiach. dĺžka pod kolená elastický lem pre celodenné pohodlie zateplené chodidlo s ochranou proti tlaku komplet froté úplet pre zvýšenie tepelného komfortu elastická opora klenby plochý..

  14.42 €
 • Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior 069 Berry Raspberry M (5-6,5) UK
  Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior 069 Berry Raspberry M (5-6,5) UK

  Ponožky BRIDGEDALE Mountain Junior 069 Berry / Raspberry M (5-6,5) UK Teplé celofroté lyžiarske junior podkolienky. Detské lyžiarske podkolienky. Celofroté úplet. Extra zateplené chodidlo. Polstrovanie ako ochrana proti tlaku. Vysoký výkon, Tak ako pre dospelých, v detských veľkostiach. dĺžka pod kolená elastický lem pre celodenné pohodlie zateplené chodidlo s ochranou proti tlaku komplet froté úplet pre zvýšenie tepelného komfortu elastická opora klenby ..

  14.42 €
 • Ponožky Bridgedale Mountain Women's 040 Stone Grey M (5-6,5) UK
  Ponožky Bridgedale Mountain Women's 040 Stone Grey M (5-6,5) UK

  Ponožky Bridgedale Mountain Women's 040 Stone / Grey M (5-6,5) UK Nestahující, veľmi teplé podkolienky z celofroté priadze. Vhodné pre lyžiarov začiatočníkov alebo pre tých, ktorí chcú mať pohodlie a teplo po celý deň na svahu. dĺžka pod kolená elastický lem pre celodenné pohodlie komplet froté úplet pre zvýšenie tepelného komfortu froté polstrovanie priehlavku elastická opora klenby plochý šev v prstovej časti MerinoFusion technológie pre zateplenie..

  25.26 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb