Topánky adidas Stabil Bounce B22574 6 UK

Topánky adidas Stabil Bounce B22574 6 UK
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Pánská obuv
Dodávateľ:adidas
Cena:92.13 €

Topánky adidas Stabil Bounce B22574 6 UK Táto hádzanárska obuv ponúkne revolučný stabilitu a priľnavosť. Pýši sa zvrškom z priedušnej sieťoviny, ktorý ti umožní rýchle pohyby do strán. Vďaka zdvojenému šnurovanie si môžeš obuv utiahnuť presne podľa svojich potrieb. Vrstva aktívneho odpruženia zaistí potrebnú flexibilitu. Priľnavá nefarbiaca podrážka ponúkne vynikajúcu priľnavosť vo všetkých smeroch. rovný strih šnurovanie s šnúrkami zvršok zo sieťoviny s krycími vrstvami z TPU nefarbiaca podošva moderné mriežkovou štruktúrou, vonkajšie opätok, zdvojené šnurovanie pružná medzipodrážka Bounce nefarbiaca priľnavá gumová podošva NON MARKING ponúkne vynikajúci konTakt so všetkými salovymi povrchy Fitness obuv » Halové topánky » Topánky adidas Stabil Bounce B22574 6 UK


 • Topánky adidas Crazyflight Bounce W BY2449 5,5 UK
  Topánky adidas Crazyflight Bounce W BY2449 5,5 UK

  Topánky adidas Crazyflight Bounce W BY2449 5,5 UK Táto dámska volejbalová obuv je vybavená pohodlným odpružením Bounce ™ a navrhnutá pre špičkové hráčky, ktoré hľadajú spôsoby, ako zvýšiť svoj výskok. Okolo medzipodošvy sa tiahne stabilizačný obruba z EVA pre lepšie odpruženie tvrdých dopadov. Zvršok z textilnej sieťoviny dostal aj zosilnenie z fólie pre vyššiu spevnenie, čo oceníš najmä vo vypätých okamihoch zápasov. odpruženie BOUNCE ™ ponúka..

  75.86 €
 • Topánky adidas Court Stabil 13 AQ6121 13,5 UK
  Topánky adidas Court Stabil 13 AQ6121 13,5 UK

  Topánky adidas Court Stabil 13 AQ6121 13,5 UK Odolný zvršok a inovačný design so širokými pruhmi dodáva optimálnu stabilitu počas bočných pohybov hráčov. adiTUFF™ oderu v prstoch. adiPRENE® pre optimálne odpruženie v päte. adiPRENE® + pre zvýšenú propulzi a efektivitu. LINDA® systém , ktorý podporuje strednej časti chodidla. Sprint stránkach zvršok znižuje hmotnosť bez straty výkonu. "non-marking" (nerobí pruhy) gumová podrážka. Fitness obuv » Halové..

  65.02 €
 • Topánky adidas Court Stabil BB6341 10 UK
  Topánky adidas Court Stabil BB6341 10 UK

  Topánky adidas Court Stabil BB6341 10 UK Prekľučkujte medzi súpermi a pthongte brejk v tejto spevňujúci pánske hádzanárske obuvi. Je navrhnutá pre rýchly pohyb, takže má ľahký, ale pevný zvršok. Zosilnená špička ponúka pri odraze aj dopade maximálnu stabilitu. Medzipodošva cloudfoam zaručí optimálne odpruženie pre prekonanie súperovej obrany. SPRINTSKIN ™ je revolučný jednovrstvový syntetický materiál, ktorý je neuveriteľne pevný a neskutočne ľahký ..

  102.9 €© 2018 Športové oblečenie a outdoorové vybavenie Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb